Rok 2009

5. 12. 2009 Mohelnice (Vánoční turnaj pro ml. a st. žáky a žákyně)

3. místo

    Vendula Sekaninová

     -Vendy šla do zápasů šla s vervou, ale chtělo by to zapracovat na správné práci rukou (s nataženýma rukama jde dělat chvaty těžko a o-uči už vůbec ne) a práci na zemi. 2 vyhrála a 2 prohrála, z toho jeden prohrála velmi těsně. Jinak pochvala, byl to pěkný výkon.

    Lucie Burgetová

    -Lucka měla smůlu, že neměla ve své váze soupěřky a musela jít do kategorie starších žákyň, kde se potkala i s medailistkou letošního MČR starších žákyň a ostatní soupeřka taky nebyly lehké. Přesto se prala velmi pěkně a nevzdávala to. Zvlášť třetí utkání bylo dlouho nerozhodně, než zaváhala a udělala o soto gari v záklonu, čehož soupeřka využila a hodila ji na ypon. Byl to pěkný výkon, ale chtělo by to zlepšit boj o úchop a nenechat se chytat za krkem.

zprávu provedla trenérka Míša

 

 

28.11.2009 Teplice (MČR mužů a žen)

3. místo   - !!!GRATULUJEME!!!

    Michala Žváčková   (Bohužel jsem tam nebyl, ale určitě to byl skvělý výkon. Z doslechu vím, že prohrála jedn zápas, ale napravila to tím, že všecho ostatní vyhrála. To bude tím, že trénuje s pořádnýma chlapama.:-))

zprávu provedl trenér Honzík

 

21.11.2009 Uherské Hradiště (mistroství Moravy mláďat)

1. místo

    Martin Pěnčík   (Pral se velmi dobře, když jsem mu říkal co má dělat. Když jsem byl jakko rozhodčí na žíněnce tak prohrál jeden zápas v základní tabulce a to pouze na kinzu. Velmi krásný výkon ve velmi obsazené váhové kategorii)

2. místo

    Peťa Havier   (To stejné jako Marťa. Když mu říkam co má dělat tak vyhráva. V tabulce prohrál jeden zápas s Klusáčkem a na něj narazil i ve finále kde vedl na wazari, ale nechal se hodit na čisté záda. Bahoužel jsem to neviděl. Jinak veliká škoda)

3. místo

    Tomáš Ševčík   (Tom má smůlu, že má ve své váhové kategorii našeho šampiona Marťu Pěnčíka. Tom vyhrál suveréně všechny zápasy a zastavil ho až Marťa. Poté se popral o 3 místo a bylo to skvělé!!!)

Bez umístění

    Pavlínka Ociepková   (Pavlínka vyhrála jeden zápas a 2 prohrála a tudíž nepostoupila z tabulky. Byla to škoda, protože na to měla)

zprávu provedl trenér Honzík

 

14.11.2009 Chomutov (přebor ČR mladších žáků)

5. místa

    Lucie Burgetová

    Vendula Sekaninová