ELSYST JUDO CUP 2016

30.10.2016 00:09

V sobotu 17. října pořádal SOKOL 1 Prostějov, oddíl judo, ELSYST JUDO CUP 2016. Jedná se o již druhé letošní závody našeho oddílu. Turnaj se uskutečnil v hale Sportcentra a zápasilo se na třech tatami. Účast byla hojná a měla i mezinárodní zastoupení závodníků ze Slovenska a Polska. Celkem nastoupilo 172 závodníků v daných váhových kategoriích. Za náš oddíl nastoupilo osmnáct členů, kteří se ve velmi silné konkurenci snažili ze všech sil ukázat, jak se v letošní sezóně zlepšili. Projevila se však veliká konkurenční síla a forma hostů. I tak se nám podařilo vybojovat několik cenných kovů, včetně úspěchu v soutěžích družstev. Trenér Zdeněk Gotwald svěřence pochválil: „Jsme velmi rádi, že se díky našim sponzorům a městu Prostějov, hlavně však generálnímu sponzorovi Elsyst Engineering z Vyškova, daří pořádat již druhé letošní závody. Účast závodníků ze zahraničí ukazuje na zvyšující se úroveň našich závodů a zájem oddílů o účast na nich. Nevadí jim ani nemalá vzdálenost, kterou musí leckdy urazit. Chci vyjádřit naše díky všem, kteří nám zachovávají přízeň a pomáhají s pořádáním a organizací“. Doplnil, že veliký dík patří rodičům prostějovských svěřenců, kteří velmi pomohli svojí obětavostí a nezištnou pomocí při přípravě závodů. „Těší nás, že jako oddíl děláme dobré jméno našemu městu a Sokolské obci,“ doplnil Gottwald.

Výsledky:

David Zaoral 1. místo
Matyáš Roubík 1. místo
Petr Mejzlík 2. místo
David Jáhn 2. místo
Dominik Vašut 2. místo
Michal Mejzlík 3. místo
Stanislav Macák 3. místo
Barbora Vítková 3. místo
Martin Basl 3. místo
Eva Vránová 4. místo
Alex Srpek 4. místo
Ondřej Vašut 4. místo
Jakub Vejmola 4. místo
Denis Dvorský 5. místo
Jiří Pazdera 5. místo
6. místo 5. místo
Pavel Burget 5. místo
Viktor Otta 5. místo
Martin Pazdera 7. místo

 

Zpět