Brno, Uherský Brod, Telč - tento víkend jsme hodně cestovali

26.03.2017 12:14

Sobota a neděle 18. a 19. března se nesla v duchu cestovatelském. Sokol I Prostějov se účastnil hned tří turnajů. V Brně bojoval v sobotu dorostenecké lize Matyáš Roubík, který pomáhal ve váze do 55 Kg Olomouci. Ač věkem ještě starší žák, dokázal dva zápasy ze čtyř vyhrát a odnesl si velmi dobrou zkušenost. 

V sobotu se také uskutečnil turnaj v Uherském Brodě. V části pro mláďata U9 a U11, která byla omezená 5/6. kyu, obsadili Šimon Kočí 2. místo a Jakub Ťápal a Evička Vránová 3. místo. Druhou částí turnaje bylo utkání družstev mladších žáků. Do boje jsme museli zařadit i závodníky U11 Ondřeje Vašuta a Davida Zaorala, kteří se však starších a zkušenějších soupeřů nezalekli a oba dva všechny své zápasy vyhráli. Bohužel družstvo, v němž závodili ještě Pavel Burget, Jakub Vejmola (zapůjčený do Kostic), Erik Pospíšil a Onřej Vašíček, nepostoupilo ze skupiny do vyřazovacích bojů.

V neděli pak dvojice Viktor Otta v U9 a Denis Dvorský v U11 bojovali v Telči, odkud po hezkém výkonu oba svorně odvezli stříbrné medaile.

 

Zpět